ورود به مدبر  
     
 
به نام خالق هستی بخش  

عشق به خدا و سرچشمه لایزال هستی مایه ی آرامش روان و پشتیبانی مطمئن در همه امور زندگی فرد خواهد بود و در سایه آرامش و تقوی و با اتکال به خداوند خواهد توانست گامهای بلند و استواری را بردارد.

عشق به خلق خدا سبب خواهد شد که برای خدمت بیشتر و مفیدتر لحظه ای از پای ننشیند و در این راستا در تجهیز و تخصص خود کوشا باشد و تلاش می کند از تمامی فرصت های زندگی بهره ای برده تا خدمتی خالص تر ، جاودانه تر و مفید تر داشته باشد. چنین فرد عاشقی نخواهد لغزید چون همیشه با نام و یاد خدا شروع و بر او توکل کرده است.

فرزندان امانتهای الهی هستند و خانواده و مدرسه مسئولند که در تربیت و آموزش آنها اهتمام ورزند تا جامعه فردا شاهد نیروهای متعهد و متخصص عاشق خدا و خدمت به مردم باشد. والدین و مربیان مدرسه این دو رکن اساسی تعلیم و تربیت باید با هم و در کنار هم شیوه ای واحد را به کار ببندند تا امید به موفقیت و توفیق در این امر مقدس داشته باشند.ما دست یاری به سوی شما دراز می کنیم تا در سایه این تعاون گلهای زندگیمان آسوده خاطر بیاسایند و راه سعادت و کمال را طی کنند.


     
 
تاریخچه و مشخصات فیزیکی آموزشگاه  


دبیرستان و مرکز پیش دانشگاهی امام رضا (ع) فعالیت آموزشی خود را در سال تحصیلی 1369 با مجوز رسمی و موافقت اصولی (1/109-4/9/68) به صورت دبیرستان غیرانتفاعی و آموزشگاه علمی آزاد آغاز نمود و در سال تحصیلی 78-77 نیز اجازه تاسیس پیش دانشگاهی داده شد. موسس آموزشگاه آستان قدس رضوی است و تحت سرپرستی بنیاد فرهنگی رضوی در کنار 12 واحد آموزشی دیگر اداره می شود و به لحاظ سازمانی تحت پوشش مدیریت ناحیه 4 آموزش و پرورش مشهد می باشد.

ویژگیها و مشخصات  فیزیکی آموزشگاه به شرح ذیل می باشد.

مساحت کل زمین

7500 متر مربع

مساحت زیربنا

3600 متر مربع

مساحت محوطه

4900 متر مربع

مساحت متوسط کلاسها

45 متر مربع

مساحت آزمایشگاهها

300 متر مربع

مساحت نمازخانه در دو طبقه

1000 متر مربع

مساحت کتابخانه

130 متر مربع

مساحت کارگاه رایانه

130 متر مربع


     
 
 


     
 
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا  
     
 
نقشه سایت